Par mums

    Pawtastic cietais šampūns — dabiska izvēle jūsu sunim
    Pawtastic mēs ticam, ka jūsu pūkainajiem draugiem jāizmanto tikai labākās sastāvdaļas. Mūsu ceļš sākās, kad pandēmijas laikā adoptējām dzīvnieku patversmes "Ulubele" suni Fleru, 6 gadus veco suni. Mazgājot viņu karstajās vasaras dienās, sapratām, ka nepieciešams dabisks un organisks šampūns suņiem, kas nesatur nevajadzīgas ķīmiskas vielas vai ūdeni.
    Mēs vēlējāmies izveidot cietu suņu šampūnu, kas būtu gan efektīvs, gan videi draudzīgs. Tāpēc mēs esam izstrādājuši Pawtastic Solid Dog Shampoo šampūnu, kas izgatavots no visām dabīgām un organiskām sastāvdaļām. Mūsu šampūns ir ne tikai lieliski piemērots jūsu suņa kažokam, bet arī videi – tas nesatur plastmasu un nesatur nekādas skarbas ķīmiskas vielas vai sintētiskas smaržvielas.
    Mēs esam lepni, ka esam ieguvuši vietu ESI inovāciju programmā, un esam priecīgi izstrādāt Pawtastic Solid Dog Shampoo prototipu. Tikmēr mēs dalāmies ar mūsu izstrādes procesu un izglītojošo informāciju savā vietnē un sociālajos medijos.
    Sekojiet līdzi jaunumiem — šovasar mēs laidīsim klajā mūsu Pawtastic Solid Dog Shampoo šampūnu, un jūsu suns jums par to pateiksies!